Moje první výhra

 Stalo se vám někdy, že jste vyhráli v soutěži? Mně se to stalo poprvé v životě a o to víc mě to potěšilo, protože jsem o žádnou výhru neusilovala, jen jsem klikla na internetu ve správný okamžik a výhra byla moje!

Nezískala jsem žádnou velkou výhru, pouze kosmetický balíček, ale i tak se chci s vámi podělit o moje nadšení a hlavně vám doporučit, abyste se zúčastňovali všech soutěží, které na internetu uvidíte, protože šance, že se na vás usměje štěstí, tu doopravdy je!

Soutěž, které jsem se zúčastnila, byla pořádaná drogerií DM. Řadím se mezi stálé zákaznice této prodejny, převážně kvůli jejich levné a přesto bezvadné značce Balea. Nakupuji pravidelně jejich voňavé sprchové gely, tělové krémy, masku na vlasy a mycí gel na obličej. V DM mám ještě oblíbenou značku Alverde, která mě zaujala díky svému složení. Ale zpět k soutěži. Zúčastnit se ji mohli všichni fanoušci na facebooku, tak všichni, kdo nejste fanoušky, rychle to běžte napravit. Soutěží se každý týden!

kosmetická taška

Výhra mi přišla ve velké krabici, ve které jsem našla pár produktů, které využiju, a pár produktů, které nevyužiju a daruji mamce.

kosmetika

Svou kosmetickou tašku jsem obohatila o lak na nehty, malý kondicionér, krém na nohy a hromadu vzorečků. Oční krém a opalovací krém nevyužiji. 

výhra

Momentálně zkouším štěstí v soutěžích o dovolenou, tak uvidíme, jestli budu mít opět štěstí. Je obdivuhodné, jak jedna výhra dokáže člověka donutit začít soutěžit ve velkém. Pokud vyhraji, můžete se těšit na další články.

 

 

Navštivte také

Doména www.xsouteze.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 7445 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.xsouteze.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář